wtorek, 28 kwietnia 2015

Bieg Flagi - Darłowo

Bieg Flagi - to już lokalna tradycja.
2 maja 2015
Darłowo - Rynek Miejski
Zbiórka od 9:15
Wspólny Start 10:00.
Jak na tradycje darłowskie przystało w dniu 2 maja - w dniu święta naszej flagi państwowej, ulicami Darłowa przebiegną biegacze w biało - czerwonych strojach.
Z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zapraszamy zarówno wszystkich miłośników, jak i amatorów biegania do wspólnego, rodzinnego biegu na dystansie około 3 km ulicami Darłowa. Trasa biegu wiodła będzie z Rynku Miejskiego przez ulice: Powstańców Warszawskich, Św. Gertrudy, Wieniawskiego, Chopina, M.C. Skłodowskiej, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Bogusława X, Żeromskiego do Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego - gdzie zlokalizowana będzie meta. Tam pod Pomnikiem Zwycięstwa wykonamy wspólną, pamiątkową fotografię - „Biało-Czerwonych lubiącychdarłowo". Zapraszamy.
Zbiórka biegaczy rozpocznie się o godzinie 9:15 przed Ratuszem. Dla grup zorganizowanych przewidziany jest coroczny konkurs pn.: Bieg biało - czerwonych lubiącychdarłowo"

REGULAMIN KONKURSU PO KLIKNIĘCIU


O godzinie 9:45 - przewidziana jest wspólna rozgrzewka, którą poprowadzi Angelika Kulisch natomiast do biegu zagrzewał będzie Daniel Bonzay Frącz.

Liczymy nie tylko na Państwa liczną obecność ale także na kreatywność stylizacji. W tym dniu biegniemy bowiem w strojach szytych na miarę biegu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Czym bardziej wyszukane dresiki - tym lepsze. Zatem wyróżnij się z tłumu i puść wolno wodze fantazji. Atrybuty mile widziane.
Do zobaczenia na starcie.
2 maja 2015 (sobota)
Zbiórka od - 9:15
Rozgrzewka - 9:45
Wspólna fotografia - 9:55
Wspólny start -  10:00.
Uwaga: w tym roku wykonamy dwie pamiątkowe fotografie:
1.     Uczestnicy na STARCIE - Rynek Miejski.
2.     Uczestnicy na Mecie - Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Spośród wszystkich uczestników tegorocznego Biegu Flagi zostanie wyłoniony jeden biegacz, który według JURORA (incognito) w szczególny sposób wyróżniał się strojem - nawiązującym do barw flagi narodowej. Osoba ta otrzyma zestaw limitowanych gadżetów z naszym hasłem - lubiędarłowo.


Spotykamy się na Rynku Miejskim w Darłowie (Plac Tadeusza Kościuszki 9).
Dobre humory, pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy - mile widziane.
Pobiegnijmy wspólnie - wyraźmy to, że utożsamiamy się z miejscem naszego pochodzenia! za darlowo.pl

Mieszkańców miasta zachęcamy do wywieszenia flag biało-czerwonych przy swoich posesjach.