piątek, 28 lutego 2014

lubiedarlowo pisze

Darłowo: rozpoczyna się weekend!

Przed nami karnawałowy weekend. Zapraszamy do wspólnej aktywności. Będzie muzycznie, sportowo, karnawałowo a na Wyspie Łososiowej odbędzie Disco Lodowisko. Polecamy uwadze:
1 marca: Darłowski Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić na czwartą edycję Mistrzostw Pomorza Bboyingu, które odbędą się w Darłowie w Zespole Szkół Morskich. START o godz.12.00. Zapisy uczestników od 9:30 do 11:30. Wpisowe: uczestników - 5zł, grupa 40zł. Wstęp dla publiczności - 2zł.
1 marca: Spragnionych endorfin darłowska grupa biegaczy, pragnie zaprosić na cotygodniowy, poranny bieg. Zapraszamy w szczególności POCZĄTKUJĄCYCH BIEGACZY, którzy właśnie teraz zdecydowali się rozpocząć przedwiosenną aktywność fizyczną. Popraw swoją sprawność i kondycję - biegaj z nami.
1 marca: w Centrum Rehabilitacyjnym Spa & Welness "Bursztyn" Halina Ślepko w Bobolinie, o godzinie 19, rozpocznie się XIV Bal Charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych w Darłowie.
2 marca: Disco Lodowisko na zakończenie ferii zimowych 2014 i weekendu. Darłowo - Wyspa Łososiowa, godz. 15:00 - 17:00.
Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum. W planie imprezy miedzy innymi: zabawy ruchowo - sprawnościowe, łyżwiarstwo figurowe na wesoło, wyścigi rzędów, oraz gra w mini hokeja - 4 osobowe składy (w zależności od liczby uczestników).
Mile widziane przebrania o dowolnej tematyce - najlepsze 3 zostaną nagrodzone.